wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep stacjonarny

Poza sprzedażą internetową istniej możliwość zakupu oferowanych towarów w sklepie stacjonarnym. Klient decydując się na taką formę ma możliwość przymierzenia i obejrzenia produktu korzystając z aktualnych zasobów sklepu detalicznego.

W sklepie można także składać zamówienia indywidualne, ze zmianami. Wiele produktów można zamówić dzięki temu dopasowując w ten sposób zamówienie do swoich potrzeb. Więcej na ten temat uzyskają Państwo kontaktując się z nami oraz w zakładce 'Indywidualne podejście do klienta' jest nieco szerzej opisane.

Należy mieć na uwadze fakt, iż dostępność towaru (informacja w sklepie internetowym slubnybucik.pl) nie jest równoznaczna z dostępnością danego produktu na magazynie sklepu stacjonarnego. Sprzedaż prowadzona w sklepie stacjonarnym nie jest także tożsama ze sprzedażą poprzez sklep Internetowy.

Regulamin dostępny na stronie www.slubnybucik.pl ma zastosowanie wyłącznie do zakupów realizowanych za pośrednictwem sklepu internetowego www.slubnybucik.pl. Nie posiada on zastosowania do sklepu stacjonarnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl