wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Dostawa i płatności
 
 

 

Opcja "Zamówienie łączone (0,00 zł)" - należy wybrać, gdy uprzednio zostało już złożone zamówienie z wybraną płatną opcją wysyłki a następnie opłacone. Wówczas zamówienia zostaną połączone i wysłane jedną przesyłką o ile gabaryty i waga nie wykraczają poza możliwości wysyłki pierwotnie wybranej.


Dostawy przy udziale firmy kurierskiej DPD realizowane są w dni robocze w godzinach pracy kuriera, które określa „Serwis standardowy – DPD CLASSIC” (więcej szczegółów na temat usługi i jej zakresu można uzyskać za pośrednictwem strony www.dpd.com.pl lub kontaktując się z nami). Dostawy na wyznaczoną godzinę, porę dnia, Soboty, Niedziele i święta są opcją dodatkową, którą należy ustalić w momencie złożenia zamówienia, gdyż może ona wpłynąć na koszt wysyłki. Nie dysponujemy numerami telefonów do kurierów. W przypadku konieczności kontaktu z kurierem należy kontaktować się z właściwym oddziałem dla odbiorcy (dane teleadresowe dostępne na stronie www.dpd.com.pl).
 
Dostawy przy udziale Poczty Polskiej - przesyłka pocztowa o gabarycie "B" zgodnie z wytycznymi Poczty Polskiej. Forma standardowa, ekonomiczna. Czas dostawy zgodnie z wytycznymi Poczty Polskiej. Paczki nadawane są w każdy piątek.

Prosimy o sprawdzanie przesyłki w obecności kuriera DPD lub Poczty Polskiej. W razie „uszkodzenia przesyłki” należy spisać w obecności kuriera protokół reklamacyjny, który jest podstawą do uwzględnienia ewentualnych reklamacji.


Formy płatności dostępne w sklepie internetowym:
przelew bankowy, płatność przy odbiorze

Formy płatności dostępne w sklepie stacjonarnym:
gotówka, przelew bankowy, karta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl