wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Bezpieczne i szybkie zakupy

Jesteśmy firmą która prowadzi równocześnie sprzedaż stacjonarną ale przede wszystkim stawiamy na rozwój sprzedaży poprzez Internet. Sprzedaż prowadzana stacjonarnie nie jest tożsama ze sprzedażą internetową.

"slubnybucik.pl" ma świadomość profesjonalnej i solidnej obsługi klienta. Rzetelnie dotrzymujemy warunków, które są przez nas oferowane, takie jak terminowość, zgodność z opisem itp. Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest kontakt z klientem i tym samym jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie cały czas i zawsze pozostajemy w kontakcie z Wami, co powoduje że nie ma u nas problemu "głuchego telefonu".

Bardzo ważnym i nurtującym pytaniem każdej Pani Młodej jest:
"czy zakupiony przeze mnie bucik będzie pasował, jak będzie leżał, jak się prezentował ?".
Jest to nieodzowna wątpliwość gdy decydujemy się na zakup przez Internet, dlatego slubnybucik.pl realizuje wszelkie założenia sprzedaży internetowej wynikające z obowiązującego prawa, a przede wszystkim możliwość zwrotu bądź wymiany towaru do 14 dni bez podania przyczyny. Należy spełnić ustawowe obowiązki ciążące na kliencie dotyczące zwrotu/wymiany w przypadku gdy towar nie spełni oczekiwań klienta. Formularz zwrotu/wymiany mogą Państwo pobrać klikając na link poniżej:

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY

Powierzenie nam realizacji swojego zamówienia gwarantuje bezpieczeństwo zakupu za naszym pośrednictwem.

 * * *

Stawiamy także na bardzo szybki proces realizacji zakupów, co znaczy że klient dokonujący zakupu produktu w maksymalnie krótkim czasie go otrzyma. Dzieje się tak, gdyż posiadamy produkty na magazynie sklepu natomiast w sytuacjach produktów niedostępnych od ręki, a będących w opcji na zamówienie czas oczekiwania w większości przypadków to 3-7 dni roboczych. Możemy zagwarantować taki poziom czasowy, gdyż współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami, dla których czas klienta jest równie ważny.

Należy pamiętać, iż czas realizacji w dużej mierze uzależniony jest od Państwa, gdyż w przypadku zakupu towaru opłacanego przelewem czas realizacji płatności (księgowania) wydłuża niewątpliwie cenne godziny, a czasami nawet dni, w których moglibyśmy już zamówienie realizować. Tym samym, aby Państwu usprawnić możliwość opłacenia należności z tytułu zakupu, oferujemy możliwość skorzystania z płatności elektronicznych "przelewy24". System ten posiada wiele kanałów transferowych z różnych banków i innych instytucji, dzięki czemu można sprawnie i szybko dokonywać przelewów. Korzystanie za pomocą tego systemu jest bezpieczne i bardzo proste.

Drugim czynnikiem wpływającym na czas, w jakim otrzymają Państwo zakupiony towar jest wybór sposobu dostawy. Jako slubnybucik.pl korzystamy z wielu pośredników takich jak DPD, POCZTA POLSKA. Klient może dokonać wyboru pomiędzy przesyłką kurierską, pobraniową, przesyłka pocztową poleconą, korzystać z paczkomatów. Niewątpliwie każda opcja ma swoją cenę. Każdy znajdzie opcje dla siebie, również osoby, dla których czas dostawy ma drugorzędne znaczenie lub chcą ograniczać koszty. Osobom takim oferujemy ekonomiczne przesyłki pocztowe (wszystkie przez nas nadawane przesyłki pocztą polską są polecone).
W przypadku wysyłki kurierskiej czas przesyłki skracany jest do minimum i w większości jest to 24h (wykluczając miejscowości, gdzie dotarcie wymaga dłuższego terminu). Przesyłki nadawane w trybie ekonomicznym są najtańsze ale mogą powodować wydłużenie czasu dostawy. Wspominamy o tym, gdyż to Państwo wybieracie, który wariant jest dla Was odpowiedni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl